E-shop, který opravdu vydělává.

Kamenné obchody stále patří u některých zákazníků k oblíbeným místům, kde si mohou na vlastní oči prohlédnout zboží, o které stojí, a nekupovat tak zajíce v pytli.

Ovšem většina zákazníků dnes již raději nakupuje online pomocí e-shopů. Jejich předností je hlavně v jednoduchosti a rychlosti. Zákazník se tak nemusí starat o to, jak se do obchodu dostane a zda je zboží k dispozici. Jedním kliknutím snadno najde to, co hledá.

rimoto_reference_left

Jak fungují e-shopy a jak vytvořit takový, kam se budou lidé vracet?

S naším e-shopem nedostanete jen krabicové řešení, ale obdržíte komplexní nástroj pro vaše internetové obchodování, který se dokáže přizpůsobit tak, aby vás nebrzdil v dalším rozvoji, ale naopak byl cenným pomocníkem.

 

Jaké řešení od nás můžete očekávat?

Získáte profesionální prodejní nástroj, který vám vytvoříme na základě vašeho zadání.

Originální grafika na míru je samozřejmostí, dále vám e-shop můžeme propojit s účetním či ekonomickým systémem a napojit ho na síť dodavatelů za účelem snadného plnění zbožím včetně přenosů aktuálních ceníků. Na e-shop se váže integrace online casino platebních a splátkových systémů (platba převodem, dobírkou, hotově, kartou apod.). Svůj e-shop můžete také propagovat na Facebooku a dostat ho tak do podvědomí více potenciálních zákazníků, nebo vytvořit podpůrné stránky – microsites.

twinsport_reference_left

Jak při tvorbě e-shopu postupujeme?

Základem úspěchu tvorby nového internetového obchodu je důkladná analýza potřeb zákazníka. Poté následuje tvorba grafického návrhu a programování všech požadovaných funkcionalit s následnou implementací. Před ostrým startem obchodu spouštíme testovací provoz, ve kterém společně se zákazníkem ladíme vše k jeho naprosté spokojenosti.

 

Chcete se dozvědět více?

online_kampane_picto_invert

 Kontaktujte Martina Hutaře

hutar@oportunico.cz

420 778 494 392